ART KONAKLAMA - BALIKESİR'DEKİ GÜVENİLİR EVİNİZ

Art Konaklama olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Aile şirketimiz 10 yılı aşkın süredir Balıkesir merkez'de Arat Kız Öğrenci yurdu, 3 yıl önce faaliyete geçirdiğimiz Akçay ilçesinde Set Arat Pansiyon ve ardından 2019 yılında bilgi, tecrübe ve deneyimimiz ile oluşturduğumuz Art Konaklama ile hizmetinizdeyiz. Art Konaklama’da değerli misafirlerimizin istekleri ve konforu düşünülürek her zevke uygun mimari ve son derece kaliteli mobilyalarla daha ilk dakikada adapte olmanızı sağlıyoruz.

İster uzun vadeli kiralama ile üstelik büyük indirimlerden yararlanarak isterseniz de kısa süreli kiralamalarınızda her zaman hizmete hazır dairelerimiz sizleri bekliyor.

Art Konaklama sizler için harika ferah yaşam alanları sunuyor. Dairelerimizde kalan tüm misafirlerimizin güvenliği ve huzurlu bir ortamda konaklayabilmesi için bina dışı ve daire girişleri 7/24 Güvenlik Sistemleriyle kayıt altındadır. Ayrıca emniyet müdürlüğünün bizlere sunduğu bildirim sistemiyle tüm giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir.

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7